Вівторок, 18.01.2022, 17:18
Вітаю Вас, Гість

Досягнення колективу ЗДО (ясла-садок) №1

У 2000 р. були учасниками обласного ярмарку «Сумщина педагогічна: ідеї та набуття». За створення та експонування методичних матеріалів колектив вихователів ДНЗ №1 був нагороджений Почесною грамотою.

2001 р. -  грамота Управління освіти і науки, управління з надзвичайних ситуацій та захисту населення від чорнобильської аварії.    

2005 р. – грамота відділу освіти за перемогу у районному огляді-конкурсу «Подвір’ю – зразковий порядок»

2008 р. – грамота відділу освіти «За творчу колективну працю, досягнуті успіхи в справі навчання і виховання дошкільнят та за наслідки  атестації закладу»

2008 р. – колектив Путивльського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1, був нагороджений Дипломом Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації лауреата обласного конкурсу «Імідж дошкільного навчального закладу» за внутрішній дизайн групових приміщень дошкільного навчального закладу.

2009 р. – колектив дошкільного навчального закладу (ясла-садок)№1 «Горобинка», нагороджений грамотою Путивльської міської ради за активну життєву позицію і вагомий внесок в виховання дітей.

2010 р. – грамота Путивльської міської ради «За якісну підготовку навчального закладу до нового 2010-2011 навчального року»

2011 р. – Путивльський дошкільний заклад №1 Путивльської міської ради нагороджений грамотою Сумської обласної державної адміністрації управління освіти і науки за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі «Кращий психологічний кабінет дошкільного навчального закладу»

2011 р. – Диплом Сумської обласної державної адміністрації управління освіти і науки у номінації «За кращу організаційно-педагогічну взаємодію з родинами вихованців» обласного етапу огляду-конкурсу «За кращу організацію роботи дошкільних навчальних закладів влітку»

2012 р. – грамота відділу освіти Путивльської райдержадміністрації «За творчий підхід та якісне оформлення ігрових майданчиків до оздоровлення влітку»

2013 р. - грамота Управління освіти і науки лауреата обласного етапу конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2013 році у номінації "За оригінальність дизайну"

2016 р. - грамота Путивльської міської ради за зайняте 2 місце за вагомий внесок в розбудову та процвітання рідного міста  у номінації "Краща клумба"

2018 р. - грамота Департаменуту освіти і науки за зайняте ІІІ місце в обласному огляді-конкурсі на кращий психологічний кабінет закладів дошкільної освіти.

2018 р. - грамота Департаменту  освіти і науки за зайняте ІІІ місце в оласному конкурсі на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2018 році у номінації "Сайт закладу дошкільної освіти".

2020 р. - грамота Відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації за високий рівень підготовки закладу освіти до нового 2020/2021 начального року.