Вівторок, 18.01.2022, 15:51
Вітаю Вас, Гість

Конспект інтегрованого заняття з розвитку зв’язного мовлення з дітьми молодшого дошкільного віку

ТЕМА: «ДАРУНКИ ОСЕНІ»

ПРОГАМОВИЙ ЗМІСТ: зв'язне мовлення:розвивати фонематичний слух, вправлятися у правильному узгодженні слів та їх сполучень, вдосконалювати звуковимову;

словник:сприяти збагаченню словника, збагачувати словник образними виразами;

розвивально-виховні:сприяти розвитку пізнавальної активності дитини в різних сферах життєдіяльності, вправляти в обстеженні предметів, об’єктів навколишнього, збагачувати досвід використання сенсорних еталонів, виробляти звичку покладатися на власний досвід; виховувати інтерес до занять, позитивні риси характеру.

Конспект інтегрованого заняття з пріоритетом  логіко-математичного розвитку для дітей старшого дошкільного віку

ТЕМА: «Космічна подорож»

МЕТА: розвивати логічне мислення, уяву, пам'ять, дрібну моторику рук. Продовжувати вчити орієнтуватися у просторі відносно себе, правильно співвідносити число і цифру. Закріпити знання про числовий ряд, цифри від 1 до 9. вправляти в розв’язанні і називанні геометричних фігур: круг, квадрат, трикутник, прямокутник, овал. Виховувати любов та бережливе ставлення до всього що нас оточує.


Конспект інтегрованого заняття з пріоритетом логіко-математичного розвитку для дітей  середнього  дошкільного віку

Тема: «Зимові пригоди»

Мета: Вчити дітей використовувати набуті математичні навички в життєвих ситуаціях. Закріплювати знання дітей про кількісну лічбу в межах 6, геометричні фігури. Продовжувати вправлятися у порівнянні предметів контрастних за величиною ( більший, менший, найменший), висотою (вгорі, внизу, посередині). Вправлятися  в установленні логічних зв’язків у проблемних завданнях. Сприяти розвитку логічного мислення, творчої уяви і зосередженості. Виховувати самостійність в застосуванні набутих навичок і вмінь в життя.