Вівторок, 18.01.2022, 15:41
Вітаю Вас, Гість
                                                                                          Наш заклад дошкільної освіти  «Горобинка» -
це веселі, добрі, розумні,
енергійні, чудові малята.

    Все, що ми робимо в нашому садочку – ми робимо заради дітей,
 заради того, щоб вони росли і розвивалися.
    Наш дитячий садок – це співробітники.
Найпрацьовитіші, творчі, завзяті,
вболіваючі за справу душею, люблячі дітей люди.

 

     1946 рік. Важкий післявоєнний рік всі сили кинуті на відродження міст і сел, всього народного господарства. Країна поступово піднімалась з руїн, будувались нові міста, будинки, школи. І в цей час в місті Путивлі відкрився перший дитячий садок, який очолювала Замула М.І. Працювала всього одна група, в якій було 25 дітей. „Діти війни" потребували не абиякої уваги. Колектив дитячого садка все робив, щоб дітям було затишно і радісно, щоб вони назавжди забули ті страшні ті воєнні роки.

 

З 1948 року дитячий садок очолила Куделя З.І.. Ця жінка мала талант керівника і природний дар зачаровувати людей навколо себе. Дуже важко було працювати в ті часи освітянам, але вони не забували, що дитинство – щаслива пора, і світ для дітей має бути неосяжним і загадковим, а усмішка – постійною гостею на обличчях і в серцях дітей і дорослих.

З 1958 року дитячий садок очолювала Герасимчук П.В.. Це наполегливий і вимогливий керівник, а разом з тим щиросердечна і безкорисна жінка. Дитячий садок постійно в пошуках нових форм навчання та виховання. І вже в місті з'явились новобудови, але батьки все ж вели своїх дітей до живописного куточку міста. На вулицю Луначарського, де в квітах та затишку дерев завжди з усмішкою зустрічали дітей вихователі дитсадка. Давидова Н.І., Юник Л.Г., Денисова Г.І., Сичова Н.К., Попова С.П., Тюлякова Г.Г. виховували у своїх вихованців дбайливе ставлення до природи, моральні якості доброти, чемності, вихованості, розвивали інтерес до художньої літератури та мистецтва, виховували культурно-гігієнічні навики, дбали про життя та здоров'я своїх малюків.

В цей дружній, творчий колектив прийшла методистом Кобзиста О.М. в 1968 році. Вона щира прихильниця ідей і творчості В.О.Сухомлинського, поділяє погляди педагога на дитину та шляхи її виховання, розвиває її в сучасних умовах.

Олена Миколаївна - приклад відданості своїй справі, високої професійності та компетентності. Із 1982  вона очолювала дитячий садок. Під її керівництвом дитячий садок переїхав до новобудови. І на новому місті замість однієї групи було створено 12:  4 ясельних і 8 дошкільних. Скільки сил та творчої наснаги було у колективі. Тоді ще молодий творчий колектив не шкодує сил та енергії, щоб перетворити життя малюків у Свято Дитинства. Свята, театралізовані виставки, ігри-заняття, в яких беруть участь і діти, і дорослі, передають атмосферу співпраці. Вихователі Коханова Н.С., вихователь-методист Полтавцева Л.П., Полозенко В. О. набували професійного авторитету закладу та ініціювали створення багатьох традицій. Сьогодні «Свято садочка», «Ми вітаєм з Днем народження», «Посвячення у колектив» є невід'ємною частиною життя нашого не великого колективу.

З червня 2008 року колектив ЗДО очолює Кригіна Любов Володимирівна, людина, яка 24 роки віддала методичній роботі у рідному садочку. Всі ці роки разом з нею педагогічний колектив постійно знаходиться  у   пошуку шляхів удосконалення    навчально-виховного процесу,   нових   форм   і    методів виховання   та    навчання,   втілення в працю новітніх технологій педагогіки та психології. Дитячий садочок поступово перетворюється в центр інтелектуального, естетичного, морального і фізичного розвитку дитини.

За методичну роботу закладу дошкільної освіти з вересня 2012 року відповідає Бровкіна Тетяна Вікторівна, яка  5 років присвятила малюкам, працювала психологом в стінах рідного  садочка. Піклувалась насамперед за комфортність дітей в колективі, намагалась кожному з них бути першим товаришем та помічником. Має багатий потенціал та практичний досвід роботи з дітьми, що має стати у нагоді при організації освітнього процесу у майбутньому.

Інформація про  заклад дошкільної освіти  (ясла-садок) №1 Путивльської міської ради 

 

Дата відкриття 1982 рік
Адреса закладу (індекс), електронна пошта, телефон

 

41500, м. Путивль, вул.. Шевченка, 66а;
 

sad-dnz1@ukr.net

тел..:(05442) 5-10-05;

Приміщення типове, 11 вікових груп
Мережа груп у закладі функціонує 11 вікових груп, 3 групи раннього віку, 8 дошкільних груп
Кадрове забезпечення всього педпрацівників – 24

директор – 1

вихователь-методист – 1

вихователів – 16

муз. керівник – 3

інструктор з фізичної культури – 1

вчитель-логопед – 1

практичний психолог - 1

 
Організація освітньо-виховного процесу    освітній процес у закладі здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти,  Освітньою програмою для дітей від двох до семи років "Дитина", парціальними програмами, Освітньою програмою закладу на навчальний рік
Матеріально-технічне забезпечення кожна вікова група має окреме приміщення: ігрову, спальну, гігієнічну кімнату, роздягальню. У закладі обладнані кабінети: завідувача, медичної сестри, ізолятор, методичний кабінет, логопедичний кабінет, спортивний зал, музичний зал, родинна світлиця, кімната природи, психологічний кабінет, пральня, харчоблок. Територія закладу озеленена. Кожна група має окремий майданчик, на якому встановлено ігрове обладнання. Також обладнаний спортивний майданчик