Вівторок, 18.01.2022, 15:32
Вітаю Вас, Гість

Путивльський заклад дошкільної освіти  (ясла-садок) №1
Путивльської міської ради Сумської області

Поштова адреса: 41500, Сумська область, м. Путивль, вул. Шеченка, 66а.

Телефони: (05442) 5-10-05

Електронна пошта: sad-dnz1@ukr.net

Наш дошкільний заклад – маленька Країна Дитинства, звідки бере початок могутня ріка людського життя. Заклад засновано у 1982 році.

ЗДО має гарну матеріально-технічну базу, в ньому створене належне розвивальне середовище. Сьогодні в дошкільному закладі функціонує 11 груп, з них 3 для дітей від 2 до 3 років, 8 груп від 3 до 6 років.

Проблема, над якою працює ЗДО №1:«Формування життєвої компетенції дітей дошкільного віку».

Шляхи реалізації:

  1. Повага до свободи і гідності кожної дитини як маленької, але повноправної людини.

  2. Створення умов для розвитку індивідуальності кожної дитини, орієнтація передусім на творчість дитини.

  3. Забезпечення атмосфери психологічного комфорту для дітей, врахування вікових, психологічних особливостей при доборі змісту, методів і засобів розвитку, навчання і виховання, гуманізація педагогічного процесу.

  4. Врахування педагогічних можливостей педагога в розвитку особистості дитини. Наявність "вільного педагогічного простору" для прояву особистостей вихователя, галузева взаємодія.

У закладі створений психологічний комфорт для дітей, оптимальні умови для повноцінного розвитку їх особистості, творчого мислення, уяви, фантазії, пізнавальних здібностей. Створені  осередки, що дають кожній дитині змогу знайти собі справу по душі, відповідно до своїх інтересів, уподобань, індивідуального розвитку. Малеча із задоволенням навчається граючись.

Для дітей обладнаний кабінет психологічної реабілітації, ігротерапії, кабінет логопеда, родинна світлиця, кімната природи, функціонує спортивний і музичний зали, створений спортивний майданчик.

Одне з основних направлень роботи ЗДО – це збереження здоров’я дітей. Система збереження здоров’я дітей в нашому закладі передбачає різноманітні форми і методи фізичного виховання. Загартування в нашому закладі – це чітка організація теплового і повітряного режиму, чіткий режим прогулянок, гігієнічні процедури. Також використовуються нетрадиційні методи загартування та фізичного виховання. У нашу практику введені гімнастика пробудження, ходіння по корегуючих доріжках босими ногами, дихальна гімнастика. З дітьми проводяться заняття з фізичної культури, на яких максимально задовольняється потреба в активних рухах, поліпшуються показники фізичного розвитку, підвищується розумова працездатність і емоційний тонус.

Спільна робота педагогічних працівників, батьків і громади допомагає успішно вирішувати задачі фізичного виховання і формування позитивної мотивації до здорового способу життя.

У нас працюють 24 знаючих і досвідчених педагога: 16 вихователів, 3 музичних керівника, інструктор з фізичного виховання, вчитель-логопед, практичний психолог. Педагоги в атмосфері доброзичливості, поваги до малят проводять з ними ігри-заняття з народознавства, ознайомлення з живописом, малювання, художньої літератури, музики і співів, навчаються танцям, вчаться лічити та пізнають світ, дають знання з валеології, екології, з протипожежної безпеки та правил дорожнього руху, правової освіти, вчать спілкуватися рідною мовою, налагоджувати стосунки з однолітками в колективі. Використовують в своїй роботі театралізовану діяльність, розвиваючі та творчі ігри, нові технології.